پودر بندکشی

نقد و بررسی

پودر بندکشی

پودر بندکشی

پودر بندکشی ماده ای است بر پایه سیمان و تشکیل شده از مواد شیمیایی آلی و معدنی که پیوند و اتصال محکمی بین انواع کاشی و سرامیک خواهد شد.


پودر بندکشی

پودر بندکشی ماده ای است بر پایه سیمان و تشکیل شده از مواد شیمیایی آلی و معدنی که پیوند و اتصال محکمی بین انواع کاشی و سرامیک خواهد شد.همچنین پودر بندکشی مانع از نفوذ رطوبت خواهد شد.پودر بند کشی با توجه به شرایط محل اجرای عملیات بندکشی و نوع مصالح ساختمانی می تواند در بالا بردن کیفیت،زیبایی ظاهری و سرعت انجام عملیات تاثیر گذار باشد.پودر بندکشی را می توان همراه با چسب کاشی استفاده نمود.

مزایای استفاده از پودر بندکشی کاشی و سرامیک

پودر بندکشی سرامیک و کاشی کپک نمی زند و کافی است برای استفاده از آن فقط با آب مخلوط شود.پودر بندکشی ظاهری خمیری شکل دارد و در برابر آب و رطوبت مقاوم است.تنوع رنگی پودر بندکشی باعث می شود ظاهر کار زیبا و آراسته باشد و مطابق با رنگ کاشی یا سرامیک می تواند انتخاب و استفاده شود.کشش سطحی و فشار باعث خرابی بندکشی نمی شود زیرا مواد پودر بندکشی دارای خاصیت ارتجاعی می باشد و چسبندگی بسیار بالایی دارد. پودر بندکشی کاشی و سرامیک نیازی به حلال ندارد به همین دلیل این ماده سازگار با محیط زیست می باشد.

کاربرد پودر بندکشی کاشی و سرامیک

بندکشی کاشی و سرامیک ، سنگ ، موزاییک و …

بندکشی انواع قطعات سیمانی و بتنی ، سفالی و گچی

برای بندکشی کاشی و سرامیک حمام ، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه و …

پر نمودن کلیه درز ها و بند ها تا عمق 5 میلیمتر

نگهداری پودر بندکشی

میزان زمان قابل مصرف بودن پودر بندکشی در دمای 20 درجه سانتی گراد 90 دقیقه و در دمای 35 درجه حدودا برابر با 30 دقیقه خواهد بود. پودر بندکشی باید در شرایط خشک و خنک و بدون رطوبت نگهداری شود و مدت زمانماندگاری آن تا 12 ماه پس از تاریخ تولید می باشد و در بسته بندی اولیه، در شرایط متعارف محیطی، دور از تغییرات حرارتی و نیز رطوبت، یک سال عمر مفید خواهد داشت.

چقدر باید پودر بند کشی مصرف کنیم ؟

به طور تقریبی برای کاشی های 15*15 با بند های 3 میلیمتری 250 گرم پودر بندکشی برای هر یک متر مربع مورد نیاز خواهد بود.

برای بند کشی آجر حدودا بین یک و نیم تا دو کیلوگرم در متر مربع و در بندکشی کاشی و سرامیک، بسته به ابعاد و مقدار بندها معمولا کمتر از نیم کیلوگرم در متر مربع است.

روش مصرف پودر بندکشی

به طور تقریبی برای 5 کیلوگرم پودر بندکشی باید 1.5 لیتر آب به آن اضافه شود.بعد از مخلوط شدن آب و پودر پنج دقیقه صبر کنید سپس به وسیله کاردک پلاستیکی پودر بندکشی را بر روی درز های کاشی بکشید تا فضای خالی به طور کامل پر شود.بع تر اتمام عملیات بند کشی با دستمال مرطوب کاشی ها را تمیز کنید و تا حدود 24 ساعت محل استفاده از پودر بندکشی را مرطوب نگه دارید.

خرید پودر بند کشی 

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بازارسفید ضمن مشاهده انواع مصالح پودری دانه ای و قیمت پودر بندکشی خرید خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید. 

 فروش پودر بندکشی در شهرستان های ایران

فروشگاه اینترنتی بازار سفید امکان فروش آنلاین پودر بند کشی  را در تمامی شهرستان های ایران فراهم نموده و امکان ارسال این محصول بصورت خرده فروشی و عمده فروشی در شهرهای مختلف مانند اصفهان، شیراز،شاهرود،بروجرد، کرمانشاه، بجنورد،ساری، رشت، آمل، فیروزکوه، محمودآباد و سایر شهرها و شهرستان ها فراهم گردیده است.

لطفا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با پشتیبانی فروش بازار سفید (02145125) تماس حاصل فرمایید و یا در بخش نظرات کاربران سوالات و نظرات خود را مطرح فرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان بازارسفید با شما در ارتباط باشند.

نظرات ( 0 نظر)

ثبت نظر جدید

مجله بازار سفید

بازار سفید وبسایت جامع بررسی، مقایسه، نمایش قیمت و فروش آنلاین خدمات و مصالح ساختمانی است که مصرف کنندگان را بطور مستقیم به تولید کنندگان مصالح ساختمانی با بهترین کیفیت و اطلاعات بروز متصل می نماید.