اجرای بسیار جالب طاقچه حمام با استفاده از چسب کاشی

آپارات صنعت ساختمان

اجرای بسیار جالب طاقچه حمام با استفاده از چسب کاشی

ویدیو آموزشی اجرای طاقچه حمام با استفاده از چسب کاشی


اگر می خواهید یک طاقچه و یا به زبان ساده تر جای وسایل در حمام داشته باشید به راحتی می توانید با ابزار ساده آن را بسازید سپس با کاشی مناسب سطح آن را بپوشانید به کار شما زیبایی خاصی ببخشد.چسباندن کاشی در حمام نیازمند یک چسب کاشی با کیفیت و همچنین چسب کاشی ضد آب می باشد.در رطوبت بسیار بالا حمام آسیب نبیند.

 

چسب کاشی ضد آب

این چسب در زمان‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که اتصال در مکانی است که اغلب در معرض رطوبت است مانند آشپزخانه یا حمام اصلی. این چسب از مدل نازک است اما اینکه از چه نوعی استفاده ‌می‌شود به سطحی که کاشی به آن وصل می‌شود بستگی دارد.

خرید چسب کاشی از بازارسفید

شما می توانید لیست انواع چسب کاشی را نظیر ساروج، شیمی ساختمان، چسب کاشی کویر، نوفل شیمی و پرکس لانکو بصورت آنلاین در بازار سفید مشاهده نمایید و ضمن بررسی و مقایسه ی کیفی و قیمت محصولات، بصورت کاملا آنلاین اقدام به خرید نمایید تا در کوتاه ترین زمان در هر نقطه از ایران محصول خریداری شده به شما تحویل گردد.

نظرات ( 0 نظر)

ثبت نظر جدید

مجله بازار سفید

بازار سفید وبسایت جامع بررسی، مقایسه، نمایش قیمت بروز و فروش آنلاین خدمات و مصالح ساختمانی است که مصرف کنندگان را بطور مستقیم به تولید کنندگان مصالح ساختمانی با بهترین کیفیت و اطلاعات بروز متصل می نماید.