اجرای صحیح نصب سرامیک با استفاده از چسب کاشی

آپارات صنعت ساختمان

اجرای صحیح نصب سرامیک با استفاده از چسب کاشی

چسب کاشی 

فروش چسب کاشی که برای چسباندن انواع کاشی و سرامیک بر روی دیوار و کف استفاده می شود در فروشگاه آنلاین بازار سفید آغاز شده است.


 

چسب کاشی 

فروش چسب کاشی که برای چسباندن انواع کاشی و سرامیک بر روی دیوار و کف استفاده می شود در فروشگاه آنلاین بازار سفید آغاز شده است. این محصول دارای رنگ های متفاوت بوده و برای کاربری های عام و با قیمت اقتصادی بسیار مناسب می باشد. چسب کاشی خمیری قابل استفاده بر روی سطوح سیمانی و پنل های گچی می باشد. برای استفاده از چسب کاشی خمیری باید سطح زیرین کاملا تمیز، خشک و عاری از هرگونه مواد زائد ،چربی، گریس و گرد و غبار باشد و در صورتی که سطح رنگ شده باشد سطوح رنگ شده ابتدا باید تیشه کاری شوند تا حداقل 75 % از سطح بدون رنگ نمایان شود و برای خشک شدن چسب در 24 ساعت، کاشی یا سطح زیرین باید متخلخل باشد.

فروش اینترنتی چسب کاشی

بازار سفید به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی با هدف ایجاد بازار شفاف و رقابتی محصولات این شرکت شامل انواع چسب کاشی پودری، چسب کاشی خمیری، چسب بتن، ملات های آب بند و پودرهای بندکشی ویژه را در شهرهای مختلف کشور نظیر تهران، اصفهان، کرج، تبریز، شیراز، مشهد و سایر شهرها با کیفیت بالا و قیمت مناسب بصورت آنلاین عرضه می نماید. در صورت وجود هر گونه سوالی در فرایند خرید آنلاین می توانید با پشتیبانی فروش بازار سفید به شماره 02145125 تماس حاصل نمایید.

فروشگاه اینترنتی بازار سفید امکان فروش آنلاین انواع چسب کاشی و سرامیک را فراهم نموده و امکان ارسال این محصول بصورت خرده فروشی و عمده فروشی در شهرهای مختلف مانند اصفهان، شیراز،شاهرود، بروجرد، کرمانشاه، بجنورد، ساری، رشت، آمل، فیروزکوه، محمودآباد و سایر شهرها و شهرستان ها فراهم گردیده است.

نظرات ( 0 نظر)

ثبت نظر جدید

مجله بازار سفید

بازار سفید وبسایت جامع بررسی، مقایسه، نمایش قیمت بروز و فروش آنلاین خدمات و مصالح ساختمانی است که مصرف کنندگان را بطور مستقیم به تولید کنندگان مصالح ساختمانی با بهترین کیفیت و اطلاعات بروز متصل می نماید.