فروش آنلاین محصولات نماچین در بازارسفید

آپارات صنعت ساختمان

فروش آنلاین محصولات نماچین در بازارسفید

نمایی از شرکت نماچین 


شرکت آجر نماچین

شرکت آجرنماچین با محوریت مشتری مداری در تمام سال های فعالیت در حوزه تولید انواع آجر نما و آجر نسوز، تلاش نموده محصولاتی با بهترین کیفیت را خدمت مشتریان عزیز ارائه دهد. انواع آجر نما شرکت نماچین قابل استفاده در نمای داخلی و خارجی می باشد.

شرکت آجر نماچین به منظور رفاه حال هموطنان عزیز اقدام به فروش اینترنتی آجر در وبسایت بازارسفید نموده است تا ازین طریق بتواند قیمت آجرنما و سایر محصولات خود را در این بازار رقابتی در حد معقولی نگه دارد. شرکت بازارسفید تلاش دارد با حذف واسطه ها، فروش آنلاین مصالح ساختمانی را وارد فاز جدیدی از تکنولوژی فروش آنلاین نموده و تولیدکننده را مستقیم به مصرف کننده نهایی متصل نماید. این رسالت ماست و در این مسیر اعتماد شما می تواند یاری کننده ما باشد.

آجر مناسب نما ساختمان

نما ساختمان بواسطه موقعیت اجرا که در بیرون واحد های مسکونی و ساختمان می باشد در معرض عوامل محیطی متنوعی همچون رطوبت، سرما و یخ زدگی، گرد و غبار، اشعه های UV خورشید و در نهایت ضربه ها و لرزش ها قرار دارد.

  1. آجر نما مقاوم در برابر رطوبت
  2. آجر نما مقاوم در برابر یخ زدگی
  3. آجر نما مقاوم در برابر اشعه UV 

با توجه به شرایط محیطی،آجری مناسب کار در نماساختمان می باشد که سه معیار فوق را متناسب با استاندارد ملی مصالح ساختمانی ارضاء کند. برای مثال آجرنمایی که در مقابل رطوبت مقاوم نباشد پس از مدتی تحت نفوذ رطوبت و تبخیر مجدد آن باعث بروز شوره و سفیدک در سطح نما می شود.

نظرات ( 0 نظر)

ثبت نظر جدید

مجله بازار سفید

بازار سفید وبسایت جامع بررسی، مقایسه، نمایش قیمت و فروش آنلاین خدمات و مصالح ساختمانی است که مصرف کنندگان را بطور مستقیم به تولید کنندگان مصالح ساختمانی با بهترین کیفیت و اطلاعات بروز متصل می نماید.