آموزش نصب روشویی کابینت دار

آپارات صنعت ساختمان

آموزش نصب روشویی کابینت دار

کلیپ آموزشی نصب روشویی رو کابینتی


 

اگر قصد خرید و یا تعویض روشویی دارید حتما کلیپ بالا رو تماشا کنید.امروزه در آپارتمان ها از روشویی های جدید کابینت دار استفاده می شود باید توجه داشته باشید نصب این روشویی ها با مدل های ساده قدیمی تفاوت داشته و نصب آن پیچیده تر می باشد.

سرویس روشویی

سرویس بهداشتی اغلب با توجه به فضای کل خانه تعیین می شود.امروزه طراحی و دکوراسیون روشویی سرویس بهداشتی برای دکواتورها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.روشویی ها اغلب از جنس چینی و سرامیک هستند اما سنگ هم به این دسته اضافه شده است.روشویی از لحاظ طراحی انواع مختلفی دارد که بیشتر به سلیقه سازندگان و شناختی که از مشتریان خود دارند بر می‌گردد.

روشویی روکابینتی 

این دسته از روشویی‌ ها یک طراحی بسیار ساده و معمولی دارند و معمولاً جنس پایه با جنس چینی روشویی یکسان است. پرکاربردترین و رایج‌ترین روشویی موجود همین مدل‌های معمولی هستند که در همه ساختمان‌ها و سرویس‌های بهداشتی یافت می‌شوند.

خرید روشویی 

شما می توانید با مراجعه به وبسایت فروشگاه بازارسفید ضمن مشاهده انواع روشویی از قبیل زوشویی رو کابینتی و روشویی معمولی از برند های معتبر مانند چینی مروارید،چینی گلسار فارس،چینی کرد و چینی بهداشتی آرمه می توانید قیمت روشویی ها و به صورت آنلاین مشاهده کرده و خرید خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید.

نظرات ( 0 نظر)

ثبت نظر جدید

مجله بازار سفید

بازار سفید وبسایت جامع بررسی، مقایسه، نمایش قیمت و فروش آنلاین خدمات و مصالح ساختمانی است که مصرف کنندگان را بطور مستقیم به تولید کنندگان مصالح ساختمانی با بهترین کیفیت و اطلاعات بروز متصل می نماید.