روش های نوین درمانی با جکوزی

آپارات صنعت ساختمان

روش های نوین درمانی با جکوزی

جکوزی

جکوزی را میتوان به حوض پیشرفته و امروزی نامید روش کار جکوزی این است که آب موجود در آن فضا جهت ماساژ دادن عضله‌های مختلف بدن با فشار زیاد توسط پمپ‌های پر قدرت تعبیه شده در محل های مختلف دیواره به داخل جکوزی پمپاژ می شود. از جکوزی به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده می‌شود. 


جکوزی

جکوزی را میتوان به حوض پیشرفته و امروزی نامید روش کار جکوزی این است که آب موجود در آن فضا جهت ماساژ دادن عضله‌های مختلف بدن با فشار زیاد توسط پمپ‌ های پر قدرت تعبیه شده در محل های مختلف دیواره به داخل جکوزی پمپاژ می شود. از جکوزی به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده می‌شود. آب درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوانها می‌باشد.اتاق دوش جلو گرد برای جداسازی محوطه دوش از حمام می تواند مورد استفاده قرارگیرد. همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش و کیفیت و قیمت مناسب می باشد .انواع مختلف جکوزی با طراحی شیک و قیمتی ارزان به همراه سایر تجهیزات خانه و ساختمانی هم اکنون در سایت بازارسفید بصورت آنلاین برای خرید عرضه شده است. لذا امکان فروش آنلاین و مقایسه آن با دیگر محصولات نیز در این سایت وجود دارد.

لینک خرید جکوزی خرید آنلاین جکوزی

جکوزی نوین خانگی جهت آب درمانی و انجام هیدرو تراپی :

بیماری که می توان با این مدل جکوزی درمان کرد : بیماری های عصبی ، سکته مغزی ، آسیب های وارد به سر ، آسیب های وارد به ستون فقرات ، دیستروفی عضلانی ، فلج مغزی (CP) ، سندروم گلین باره (GBS) ، فیبرومیالژی ، بیماری انسفالوپاتی میالژیک (ME) ، بیماری نورون حرکتی (MND) ، سندروم خستگی

نظرات ( 0 نظر)

ثبت نظر جدید

مجله بازار سفید

بازار سفید وبسایت جامع بررسی، مقایسه، نمایش قیمت و فروش آنلاین خدمات و مصالح ساختمانی است که مصرف کنندگان را بطور مستقیم به تولید کنندگان مصالح ساختمانی با بهترین کیفیت و اطلاعات بروز متصل می نماید.